מזרן חובה כבד

מתלה המזרן האוסטרלי הסטנדרטי כבדמהונדס באופן ספציפי כדי לעמוד בדרישות המחמירות של AS 4084-2012, ומבטיח יכולת בטיחות, יציבות ויכולת נושאת עומס לסביבות תעשייתיות תובעניות. מערכת זו נבנתה למחסן, מתקני ייצור, ומרכזות לוגיסטיות בעלות קיבולת גבוהה, מספקת ביצועים בלתי מתפשרים בפעולות אחסון סטטיות ודינאמיות כאחד. הבנייה החזקה והתאימות שלה לתקנים מקומיים הופכים אותה לבחירה מהימנה ברחבי אוסטרליה וניו זילנד, שם היא מאומצת באופן נרחב בגלל אמינותה, קלות ההתקנה ועמידות לטווח הארוך.
תכונות מפתח
- כתחרות 4084-2012:מהונדס באופן מלא כדי להתאים לתקן המתלים הלאומי של אוסטרליה, ולהבטיח יושרה מבנית ארוכת טווח ובטיחות במקום העבודה.
- סובלנות בעומס גבוה: תומך עד 4, 000 ק"ג לכל רמת קרן, מה שהופך אותו לאידיאלי לאחסון משטחים כבדים ומוצרים מגושמים.
- בניית פלדה בכיתה תעשייתית:מסגרות קורות וקורות קופסאות קורות מבטיחות חוזק ועמידות יוצאת דופן.
- ציפוי עמיד בפני קורוזיה: ציפוי אבקה עמיד או אפשרויות גלוון חמות עם מטבלים חמים מגנים מפני בלאי, לחות וחשיפה סביבתית.
- תצורות גמישות:ניתן להשיג בגדלים ובפריסות מרובות כך שיתאימו לתוכניות רצפה שונות, גובה אחסון וסוגי מזרן.
רכיבים עיקריים
מִסגֶרֶת

הֶרכֵּב:
המסגרת מורכבת ממצב זקיפים, גידולים אופקיים ואלכסון, ברגים, מרווחים ולוחות בסיס. עומקים סטנדרטיים הם 838.2 מ"מ, 914.4 מ"מ, 1000 מ"מ, 1066.8 מ"מ, 1100 מ"מ, 1219.2 מ"מ.
מידות חתך סטנדרטיות (מ"מ):
90 x 67 x 1.8/2.0/2.3
100 x 67 x 2.0/2.3/2.5
120 x 95 x 2.5/2.75/3.0

לוחית הבסיס מבטיחה שהעמוד יישאר יציב, מפיץ את העומס שלו באופן שווה על הרצפה ומעגן אותו בחוזקה לקרקע לתמיכה מבנית אמינה. לוחית הבסיס מגיעה בארבעה סוגים:חותמת לוחית הבסיס, לוחית הבסיס של חור שורה אחת, לוחית חור כפולה של שורה כפולה,וכןלוחית חור של שלוש שורות.כל סוג נועד לספק רמות שונות של תמיכה וחלוקת עומס.
| יכולת טעינת מסגרת (טון) | |||
| רמת הקורה הראשונה (M) | מפרט עמודות | ||
| 90 x 67 x 1.8 (AS90) | 9 0 x 67 x 2.0 (AS90U) | 90 x 67 x 2.3 (AS90H) | |
| 1.0 | 8.4 | 13 | 15 |
| 1.4 | 8.4 | 11.8 | 13.8 |
| 1.8 | 8.4 | 10.6 | 12.6 |
| 2.0 | 7.8 | 10 | 12 |
| 2.2 | 7.2 | 9.4 | 11.4 |
| 2.4 | 6.6 | 8.8 | 10.4 |
| 2.6 | 6 | 8.2 | 10.2 |
| רמת הקורה הראשונה (M) | מפרט עמודות | ||
| 1 0 0 x 67 x 2.0 (AS100S) | 100 x 67 x 2.3 (AS100U) | 100 x 67 x 2.5 (AS100H) | |
| 1.0 | 14.4 | 16.4 | 18.4 |
| 1.4 | 13.2 | 15.2 | 17.2 |
| 1.5 | 12 | 14 | 16 |
| 2.0 | 11.4 | 13.4 | 15.3 |
| 2.2 | 10.8 | 12.8 | 14.6 |
| 2.4 | 10.2 | 12.2 | 13.9 |
| 2.6 | 9.6 | 11.6 | 13.2 |
| רמת הקורה הראשונה (M) | מפרט עמודות | ||
| 120 x 95 x 2.5 (AS120) | 120 x 95 x 2.75 (AS120U) | 12 0 x 95 x 3.0 (AS120H) | |
| 1.0 | 20.8 | 24 | 27 |
| 1.4 | 19.4 | 22.5 | 25.5 |
| 1.8 | 18 | 21 | 24 |
| 2.0 | 17.3 | 20.2 | 23.2 |
| 2.2 | 16.6 | 19.4 | 22.4 |
| 2.4 | 15.9 | 18.6 | 21.6 |
| 2.6 | 15.2 | 17.8 | 20.8 |
קרן תיבה
הֶרכֵּב:הקורה הסטנדרטית מורכבת מקורות משתלבות מגולגלות עם קטעי עמוד מרותכים בשני קצוות הקורה. בהתאם לדרישות המבנה, צינורות מרותכים או פרופילים אחרים עשויים לשמש גם כקרן.
מֶשֶׁך:האורך הסטנדרטי L הוא הממד בין הצדדים הפנימיים של קטעי העמוד בשני קצוות הקורה, עם סובלנות של ± 0. 5 מ"מ. אורכים סטנדרטיים הם 1372 מ"מ, 2591 מ"מ, 2743 מ"מ, 3048 מ"מ, 3658 מ"מ, 3810 מ"מ, 4200 מ"מ.

גדלים נפוצים:
- 80×50×1.5
- 90×50×1.5
- 100×50×1.5
- 110×50×1.5
- 120×50×1.5
- 140×50×1.5
- 160×50×1.5
- 160×50×1.8
- 160×50×2.0
תכונת בטיחות:קורות 80 × 50 ו- 100 × 50 משתמשים 3- קטעי וו, טעונים עד 3T לכל רמה. קורות 120 × 50 ומעלה משתמשים 4- קטעי וו, טעונים עד 4T לכל רמה. התייעץ עם תמיכה טכנית אם העומס עולה על 4T ברמה.
| יכולת טעינה של קרן (KGS) | ||||||||
| מ.מ. | 1372 | 2591 | 2743 | 3048 | 3658 | 3810 | 4200 | |
| מֵמַד | L/200 | L/200 | L/200 | L/250 | L/250 | L/300 | L/300 | |
| 80×50×1.5 | 3 סיכות | 3,781 | 1,520 | 1,356 | 1,098 | 610 | 562 | 386 |
| 90×50×1.5 | 3 סיכות | 4,000 | 1,853 | 1,654 | 1,339 | 744 | 686 | 470 |
| 100×50×1.5 | 3 סיכות | 4,000 | 2,427 | 2,165 | 1,754 | 974 | 898 | 616 |
| 110×50×1.5 | 4 סיכות | 4,000 | 2,748 | 2,559 | 2,073 | 1,151 | 1,061 | 728 |
| 120×50×1.5 | 4 סיכות | 4,000 | 2,863 | 2,705 | 2,356 | 1,309 | 1,206 | 827 |
| 140×50×1.5 | 4 סיכות | 4,000 | 3,340 | 3,155 | 2,839 | 1,781 | 1,642 | 1,126 |
| 160×50×1.5 | 4 סיכות | 4,000 | 3,908 | 3,691 | 3,322 | 2,381 | 2,195 | 1,505 |
| 160×50×1.8 | 4 סיכות | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 3,898 | 2,794 | 2,576 | 1,766 |
| 160×50×2.0 | 4 סיכות | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 3,119 | 2,875 | 1,972 |
אביזרי מתלה

אפשרויות מערכת
- גובה, עומק ורוחב:ניתן להתאמה אישית באופן מלא על בסיס צרכי פריסת המחסן והטעינה.
- גימור פני השטח:גימור רגיל מצופה אבקה\/מגולוון
אריזה וטעינה
תהליך האריזה וההעמסה שלנו תוכנן בקפדנות כדי להבטיח שכל מוצר יגיע בטוח, מאובטח ומוכן להתקנה. מעבר להגן על סחורות במעבר, גישת האריזה המקצועית שלנו מסייעת לייעל את הפעילות - חיסכון בזמן והפחתת הסיכון לנזק במהלך העמסה ופריקה.

מדוע לבחור בכיוון?
- יצרן מנוסה- משרת שווקים בינלאומיים עם שנים של מומחיות מתלה.
- טווח הגעה גלובלי- עם מפעלים בווייטנאם ובמחסנים בארה"ב ובאוסטרליה, אנו תומכים למשלוחים מהירים ואמינים ברחבי העולם.
- שותף אמין-אנו בונים שותפויות לטווח הארוך באמצעות שירות אמין, פתרונות מותאמים אישית ואיכות מוצר עקבית.
- ממוקד ייצוא- אנו מתמחים בייצור לייצוא, עם הבנה עמוקה של לוגיסטיקה, אופטימיזציה של מכולות ותאימות גלובלית.
תגיות פופולריות: מתלה מזרן כבד, סין, ספקים, מפעל, מותאם אישית, CE, ISO9001, RMI, Q235, Q345, AS4084
אולי גם תרצה
שלח החקירה

















